Besinaudojantiems baidarių nuoma pas mus - Baidarių transportavimas, žmonių vežimas, gelbėjimo liemenės - nemokamai.

Plaukiantys galės mėgautis Verknės išskirtiniu gamtos grožiu, gyvūnijos ir paukščių įvairove. Siūlomi maršrutai pagal sudėtingumą, atstumą, įveikimo laiką ne tik patyrusiems, bet ir pradedantiems vandens turistams, šeimoms su vaikais.

Taip pat siūlome žygius kolektyvams. Kur, jei ne žygio metu, geriausiai atsiskleidžia kolektyvo narių charakterio savybės, kur, jei ne žygio metu, geriausiai sustiprėja kolektyvo tarpusavio ryšiai. Malonu, kad pastaraisiais metais įmonių vadovai neformaliam darbuotojų tarpusavio bendravimui skiria vis didesnį dėmesį.

Vis daugiau sulaukiame ir ekstremalių pojūčių mėgėjų, kuriems patinka ekstremalumas ir  kurie plaukia baidarėmis nepopuliariais mėnesiais: gruodžio, sausio, vasario mėn., kai upę pradeda kaustyti ledas arba ji veržiasi iš kraštų. Tai turistai, nebijantys išsimaudyti lediniame upės vandenyje, turintys ištvermės ir kantrybės perkelinėti baidares per įvairiausias kliūtis ir išvartas. Taip pat mėgstantys plaukti naktį, kurie patiria savotišką ekstremalumą ir žygio žavesį. Baidarės nuomojamos ne tik sezono metu.

Visi, kurie yra plaukioję tikrai sutiks , o nebandę turės progos įsitikinti, kad savaitgalis praleistas su baidarėmis ne tik vienas pigiausių, bet ir vienas geriausių būdų atsikratyti streso, pabendrauti su seniai matytais bičiuliais, iš naujo pastebėti sutuoktinio užmirštas charakterio savybes, atkreipti dėmesį kaip išstypo, ką tik mažyliais buvę vaikai, bei pasijusti nedaloma gamtos dalimi. Vakarą siūlome praleisti stovyklavietėje prie laužo, pasėdėti pavėsinėje, pasimaudyti ir pasivanoti tikroje lietuviškoje gero garo pirtyje. Pavėsinėse yra įvesta elektra, aprūpiname elektriniais arbatinukais, kokybišku geriamu vandeniu, malkomis maisto ruošimui, šašlykinėmis, iešmais. Yra tinklinio aikštelė, kempingas.

Verknės baidarės

Tyliai srovenantis Verknės vanduo, 
ramiai kleketuojantis gandras, 
žvaliai čirškiančios kregždės,
žydinčių dobilėlių kvapas ir
sodri, su niekuo nepalyginama žaluma -
tarsi pirmykščiame pasaulyje, kai dar nieko nebuvo...

Verknės upė - Vilkokšnio ežero pagimdyta, apsupta girių tylos, puldinėdama iš vieno krašto į kitą, tarytum prie kiekvieno skardžio, miško, kalno ar slėnio priglusti norėdama, pati nesuprantanti į kurią pusę vandenis plukdanti, lyg kiekvieną žemės lopinėlį paglostyti geisdama. Toks gamtos sukurtas unikalumas gydo ne tik kūną, bet ir dvasią. Pažiūrėkite į iškilmingai virš miško tekančią saulę, į nusigandusias drebules, pamaldžiai susikaupusias egles, paklausykite paukštelio, iš tankmės šlovinančio pasaulio grožį - ir jūs pajusite ypatingą gamtos artumą, raminantį, glostantį jos prisilietimą. Pajusite vienovę su viskuo, kas yra, šilta gerumo ir meilės banga užlies jūsų širdį, suprasite, kad galima būti žemės, vandens ir saulės broliu, kad gerai įsiklausius, galima išgirsti kaip teka gyvenimas.

/pagal J.Marcinkevičių/